fbpx

Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Genel
Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Vücuttaki istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için estetik bir sorundur. Aşırı tüylenme; kalıtımsal, hormonal veya kullanılan çeşitli ilaçlardan kaynaklanabilmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için günümüzde kullanılan ağda, jilet, ip, cımbız ve kimyasal tüy dökücüler ile kalıcı çözüm elde edilememektedir.

Lazer epilasyon ise kalıcı sonuçlara sahip etkili bir uygulamadır. Ağda, jilet ya da tüy dökücü kremlerin kullanıldığı her vücut bölgesine lazer epilasyon yapılabilir. Lazer epilasyon teknolojilerindeki gelişmelerle günümüzde ağrısız ve acısız lazer epilasyon yaptırmak mümkün olmaktadır. Kişinin cilt ve kıl yapısına bakılarak uzman doktorlar tarafından belirlenen ve epilasyon amaçlı kullanılan lazer tipleri dört çeşittir. Bunlar; Alexandrite,Nd:Yag, Diode ve Buz lazerdir.


90’lı yıllardan günümüze uygulanmaya devam eden lazer epilasyon, gelişen teknoloji sayesinde oldukça yaygın şekilde tercih edilmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmaya kalıcı çözüm sunan lazer epilasyonun  başarılı olması için bazı etkenler mevcuttur.

Lazer Epilasyon Başarısı Nelere Bağlıdır?

Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Cihaz Seçimi

Lazer epilasyon uygulaması her kişide hatta aynı kişinin farklı bölgelerinde aynı etkiyi göstermeyebilir. Bunun için başarılı bir lazer epilasyon uygulaması için ilk adım, lazer epilasyon yaptıracak kişiye en uygun cihazın seçilmesidir.

Cilt Rengi

Lazer epilasyon uygulaması yaptıracak kişinin cilt renginin açık olması, uygulamada avantaj sağlar çünkü; açık cilt tiplerinde doz artışı daha rahat yapılabilir. Lazer dozu ne kadar yüksek olursa başarı da o kadar artar.

Kıl Rengi

Lazer epilasyon uygulamalarında kalın kıl yapısına sahip kişi açık tenli bireyler gibi avantaj sahibidir çünkü; lazer makinesi kalın kıl kökünü daha iyi gördüğünden etkinlik fazla olur. Bu sebeple kıl ne kadar koyu ise lazer epilasyon o kadar başarılı olur. İnce tüylerde ise etkinlik ya çok az olur ya da hiç olmaz. Diode lazerler, bir kısım iyi seçilmiş ince tüylerde etkinlik sağlayabilir.

Cinsiyet

İstenmeyen tüyler her ne kadar  kadınların sorunu olarak görünsede erkekler için de sorun teşkil etmektedir. Erkekler ile hanımlardaki tüylenme şikayetleri her ne kadar aynı olmasa da modern çağımızda en az hanımlar kadar erkeklerde istenmeyen kıllarından kurtulmak istiyorlar ve bunun için lazer epilasyon yöntemine sıkça başvuruyorlar.Lazer epilasyon, uygulama prosedürü açısından erkeklere ve kadınlara aynı şekilde uygulanmakta olup fark yoktur. Erkeklerde lazer epilasyonun etkileri kadın lazer epilasyon etkileri ile benzerlik göstermektedir. Hatta erkeklerin kıl kökleri daha kalın ve koyu olduğu için daha hızlı bir şekilde sonuç alınmaktadır.

Hormonal Durumlar 

Kadınlarda hormonal nedenli tüylenme varsa ilk olarak hastalığın tedavi edilmesi gerekmektedir.Hormonal tüylenmeler de mutlaka hastalığın nedeni tespit edilmelidir. Altta yatan hormonal sorunlar arasında çoğunlukla polikistik over hastalığı bulunmaktadır. Bu sebeple kişiyi, bir kadın hastalıkları uzmanının değerlendirmesi daha uygundur. Lazer epilasyon uygulaması ile birlikte hormonal tedavinin de başlaması oldukça önemlidir. Yüz bölgesinin hormonal duyarlılığı ve kıl döngüsünün hızlı olması nedeniyle lazer tipi seçilirken de seçici davranılmalıdır. Bunun yanında lazer epilasyon başarısı vücudun farklı bölgelerinde ve var olan hormonal durumlara göre değişiklik gösterebilir. Hormonal durumların yanı sıra vücutta bulunan kıl dönmeleri lazer epilasyon yöntemiyle tedavi edilir. Kıllar kalıcı olarak yok edildiğinden lazer epilasyon sonrası batık oluşumu gözlenmez.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Epilasyon; teknik donanımın yeterli olduğu, uzman kişilerin işlem yaptığı, doğru cihazların kullanıldığı ve de uygun seans aralıklarıyla uygulama yapıldığı koşullarda istenmeyen tüylerin bir daha çıkmasını engelleyebilmektedir. Bu bağlamda epilasyon, cilt yapısının ve kıl cinsinin uygun olması durumunda vücudun neredeyse her bölgesine uygulanabilen güvenli ve konforlu bir işlemdir. Göz çevresi , göz altı ve mukoza alanları dışında kalan vücudun her bölgesi lazer epilasyonun uygulama bölgeleri arasında yer almaktadır. Lazer epilasyonun uygulama bölgeleri arasında en çok tercih edilen bölgeler; kadınlarda bacak, genital bölge, koltuk altı ve yüz iken; erkeklerde yanak, boyun ve sırt bölgeleridir.

Yüz Bölgesinde Lazer Epilasyon

Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Yüz bölgesi lazer epilasyon için en kritik bölgelerden biridir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen yüz bölgesi lazer epilasyon, hassas bölge ve kritik bölme olması sebeplerinden dolayı lazer epilasyon uygulama aşamasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Yüz bölgesine epilasyon uygulamadan önce bazı hususlara özellikle dikkat edilmelidir. Bunlardan bir tanesi de hormonal nedenlerden dolayı yüz bölgesinde görülen tüylenme.

Alexandrite lazerler, bu bölgedeki tüylerde azalma yerine artışa sebep olabilir. Bu nedenle cilt rengi açık olsa bile bu bölgede Alexandrite lazer kullanımı önerilmemektedir. Yüz bölgesinde tercih edilen lazer sistemi Diode lazer sistemidir. Yüz, boyun, ense Diode lazerlerin en çok kullanıldığı bölgelerdendir. Diode dalga boyu kullanan buz lazer, hem tüm cilt tiplerinde, her mevsim ve acısız bir yöntem olması bakımından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Bıyık Lazer Epilasyonu

Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Bıyık bölgesindeki tüyler, erkeksi yapıyı simgelediğinden kadınları oldukça rahatsız etmektedir. Bu nedenle kadınlar bu bölgede bulunan ince tüylerden bile kurtulmak isterler. Bıyık bölgesinde çoğunlukla tercih edilen Diode lazer ve buz lazer kullanılmaktadır.

Bıyık bölgesinde diğer bölgelerde etkisi zayıf olan Fotoepilasyon yöntemi de açık tenli kişilerde etkili sonuçlar verebilmektedir. Bıyık lazer epilasyon için uygulama, 10 seansa kadar bir sürede tamamlanmalıdır.

Çene Lazer Epilasyonu

Çene tüyleri, yüz bölgesindeki tüm tüylenmeler gibi hormonal nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Çenedeki birkaç kıla iğneli epilasyon yöntemi de uygulanabilmektedir.

Çenede yaygın tüylenme bulunuyorsa, çene lazer epilasyon için Diode lazer ya da buz lazer tercih edilmektedir. Bu bölgede uygulama, 10 seansa kadar sürebilmektedir.

Sakal Üstü Lazer Epilasyonu

Günümüzde yanaklarda fazla tüylenme, erkekler arasında çoğunlukla tercih edilmemektedir. Erkekler düz bir sakal çizgisi ile daha şık bir sakal görünümü istemektedir. Bu nedenle yanak bölgesinde lazer epilasyon tercihi, erkekler için çok tercih edilen bir epilasyon bölgesidir.

Sakal üstü lazer epilasyon, ortalama 10 seansa kadar uygulanabilmektedir. Sakal üstü lazer epilasyon uygulamalarında Diode lazer ve buz lazer tercih edilmektedir.

Boyun Lazer Epilasyonu

Boyun bölgesi, erkeklerde traş bölgesidir. Bu bölgede sıklıkla kıl dönmeleri ve sivilceler oluşmaktadır. Traş sırasında bu sivilceler ya da kıl dönmeleri kesilip kanamaya neden olmaktadır. Ayrıca erkekler bazen sakal çizgisinin yukarı doğru taşınmasını istemektedir. Tüm bu durumlar için lazer epilasyon iyi bir seçenektir. Kıl dönmeleri, lazerden sonra zaman içinde azalarak kaybolur. 

Boyun lazer epilasyon için de diode lazer ve buz lazer tercihinde bulunabilirsiniz. 

Ense Lazer Epilasyonu

Ense bölgesinden sırta doğru olan tüylenme, hem hijyenik hem de kozmetik sebeplerle bazı erkekler tarafından rahatsız edici bulunarak istenmemektedir.

Kadınlarda da bu bölgede tüylenme gözlenebilir. Kadınlarda bu tüyler genelde incedir ve lazer bu tüyleri göremediğinden pek çözüm değildir.

Erkeklerde ense lazer epilasyon için, Diode lazerler birinci seçenek olarak tercih edilirken buz lazer de seçilmektedir. Ense bölgesine lazer epilasyon 10 seansa kadar sürebilmektedir..

Koltuk Altı Lazer Epilasyonu

Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Geleneksel ve hijyenik nedenlerden dolayı çoğu kişi koltuk altı kıllarından rahatsızlık hissetmektedir. Bu sebeple koltuk altı lazer epilasyon uygulamaları kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Koltuk altı lazer epilasyon için seçilen lazer çeşidi kişinin kıl yapısı, ten rengi gibi nedenlerden dolayı değişiklik göstermektedir. Bu yüzden şu lazer tercih edilir demek çok da doğru değildir. Yine lazer epilasyon yaptıracak kişiye göre değişiklik gösteren seans sayısında ortalama 6 seans uygulanmakla birlikte bu sayı 8 ve 10 da çıkabilir.

Fakat koltuk altı bölgesinin özelliklerinden dolayı koltuk altında 4 seansta bile başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Sırt Lazer Epilasyonu

Sırt bölgesinde aşırı tüylenme erkeklerde istenmeyen bir durumdur.  Lazer epilasyon uygulamaları, bu tür yoğun sırt tüyleri olan kişiler için önemli kolaylık sağlamaktadır.

Sırt kılları, derin yerleşimli ve kalın tüylerdir. Bu nedenle seçilecek lazer tipi derine inmelidir. Ancak bu şekilde kıl köküne ulaşılabilir. Nd: Yag Lazer en derine nüfuz eden epilasyon yöntemidir. Fakat en ağrılı lazer epilasyon çeşididir. Alexandrite lazerler, bu bölgede yeterli derinliğe ulaşamadıklarından dolayı etkinlikleri zayıf kalır.

Bu nedenle erkekler için sırt lazer epilasyonda en etkili çözüm, Diode lazer ve Buz lazerdir.

Göğüs Lazer Epilasyonu


Bu bölgede yoğun kılların olduğu durumlar, kişiyi ya da partnerini rahatsız etmektedir. Erkekler bu bölgede daha çok, kılların seyrelmesini talep etmektedirler. Bu da  lazer epilasyonla mümkün hale gelmektedir.

Göğüs lazer epilasyonunda da lazer tercihi yapılırken kişinin vücut özellikleri değerlendirilmelidir. Göğüs lazer epilasyon bölgesinde  Alexandrite lazer, diode lazer ve buz lazer kişinin vücut özelliklerine göre seçilebilir.

Nd:Yag lazer acılı lazer çeşidi olduğu için bu bölgede tercih edilmemektedir.

Kol Lazer Epilasyonu

Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Kol bölgesinde lazer epilasyon uygulamalarını hem kadınlar hem de erkekler tercih etmektedir. Kol tüyleri, yapısı gereği farklıdır. Genelde ince tüyler söz konusudur. Lazer epilasyon uygulamaları, kollarda yazın güneşe maruz kalındığı için yapılamayabilir. Bu sebeple uygulama için genelde kış ayları tercih edilmektedir.

Kol bölgesinde lazer uygulaması kişiye göre farklılık gösterdiğinden 10 seansa kadar sürebilmektedir.

Kol Lazer Epilasyon

bölgesinde  Alexandrite lazer, diode lazer ve buz lazer kişinin vücut özelliklerine göre seçilebilir.

Nd:Yag lazer acılı lazer çeşidi olduğu için bu bölgede tercih edilmemektedir.

Genital Bölge Lazer Epilasyonu

Genelde genital bölge epilasyon, geleneksel sebeplerle ya da kişisel tercihler nedeniyle tercih edilmemektedir. Ancak bu bölgeye ağda gibi klasik yöntemleri uygulamak zor ve ağrılıdır. Traş uygulaması ise genital bölge kıvrımları nedeniyle zor olabilmektedir. Son yıllarda burada var olan tüylerden kalıcı olarak kurtulmak adına lazer epilasyon oldukça fazla tercih edilmektedir.

Lazer epilasyon uygulamaları, genital bölgede iyi sonuçlar vermektedir. Ortalama 6 seans genellikle 8 en fazla 10 seansla buradaki tüylerden kurtulmak mümkündür. Bazen 4 seansta bile istenilen sonuçlara ulaşılabilir. Seans farklılıkları kişinin cilt ve tüy yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Erkek ve kadınlarda genital bölgede de kullanılacak lazer epilasyon cihazi cilt ve kıl yapısına göre farklılık göstermektedir. 

Açık renk ten ve koyu renk kıl yapısına sahip bireylerde genital bölge lazer epilasyon tedavisi için alexandrite lazer veya diode lazer cihazları kullanılabilir. 

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyonu

Bikini bölgesi lazer uygulamaları genital bölgede olduğu gibi iyi yanıt alınan epilasyon bölgesidir. Genital bölgede epilasyon istemeyen kadınlar bile kozmetik açıdan bikini bölgesinde epilasyonu tercih etmektedir. Bikini bölgesi için 6 seans lazer epilasyon uygulaması genelde yeterli olmaktadır.

Bacak Lazer Epilasyon

Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Bacak bölgesindeki tüylenme genelde hormonal değil genetik kaynaklıdır. Lazer epilasyon özellikle alt bacakta olmak üzere bacak bölgesinde etkili sonuçlar vermektedir.

Lazer epilasyon yöntemi bacak gibi büyük bölgelerde kolayca ve hızlı uygulanabilmektedir. İğneli epilasyon gibi uygulamalar bacak bölgesinde uygulanması saatler alan yöntemlere karşın lazer epilasyon uygulamasının 1 seansı, iki bacak için 1–1, 5 saat kadar kısa sürmektedir.

Bacaklarda lazer epilasyon yönteminin seçilmesinin bir diğer nedeni de oturma bölgesi ve kalçada oluşan batıkların tedavisinde etkili bir sonuç vermesidir.

Lazer epilasyon uygulaması, kalıcı olarak kılları yok ederek batık sorununu gidermektedir. Bacak bölgesinde lazer epilasyon genellikle 8 seans uygulanır. Bu bölgede en çok kullanılan lazerler, Alexandrite, Diode ve Buz lazerdir. 

  Yüz  Boyun Ense  Koltuk Altı Sırt Göğüs Kol Genital Bikini Bacak
Buz Lazer X X X X X X X X X X
Nd:Yag Lazer         X          
Alexandrite Lazer           X X X X X
Diode Lazer X X X X X X X X X X

Hangi bölgede, hangi lazer epilasyon yöntemi en iyisi?  blog yazımızın sonuna geldik. 

Mecidiyeköy Epilasyon Merkezi Esteasil’de Lazer Epilasyon Fiyatları ve Seans Süresi Nedir?

Lazer epilasyon fiyat, seans süresi ve aralıkları; uygulama yapılacak bölgeye, kişinin  hormonal düzen, cilt tipi ve vücut yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda detaylı bilgiye ve net sürelere Esteasil Epilasyon Merkezi ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Şişli Epilasyon Merkezi Esteasil’de Kısa Süreliğine Geçerli Lazer Epilasyon Kampanyaları:

Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Hangi Bölgede, Hangi Lazer Epilasyon Yöntemi En İyisi?

Dilerseniz lazer epilasyon hakkında daha detaylı bilgiler için ilgili blog yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Koltuk altı lazer epilasyon uygulamasında, lazer lenf bezlerine herhangi bir zarar verir mi?

Lazer epilasyon uygulamasında lazer cilt altına geçmez. Uygulama derinin en üst tabakasında gerçekleşir. Koltuk altı lenf bezleri ise deri altı yağlı dokunun içine gömülüdür. Bu nedenle bir zarar vermesi söz konusu değildir.

Genital bölgeye uygulanan lazer epilasyonun yumurtalıklara zararı var mı?

Lazer epilasyon uygulamalarında lazerin etki alanı, cilt ile sınırlıdır. Bu sebeple lazerin etkisi cilt altına inmediği için bölgede bulunan iç organlar, rahim ve yumurtalıklara bir zararı bulunmamaktadır.

Yüze lazer epilasyon yaptırmak zararlı mıdır?

Lazer epilasyonun cilde herhangi bir zararı olduğunu gösteren bilimsel bir bulgu yoktur. Doğru uygulama yapıldığı ve uygulama sonrası gereken hassasiyet gösterildiği takdirde herhangi bir zararı yoktur.

Hormonal bozukluktan kaynaklı tüyler lazer epilasyonla tedavi edilir mi?

Lazer epilasyon tüylenme problemini çözebilir fakat tüylerden tamamen kurtulmak için epilasyon tedavisi ile birlikte hormonal bozukluğun tedavi edilmesi gerekir.

Kıl dönmesi sorunu olanlar lazer epilasyon yaptırabilir mi?

Kıl dönmesi (Pilonidal Sinus) bulunan bölgede kıl kökleri tamamen yok edilebilirse kıl dönmesi sorunu hızlıca çözülebilir ve tekrarlaması önlenir. Lazer epilasyon yöntemi kıl dönmesi tedavisinde kullanılan bir yöntemidir. Bu yüzden kıl dönmesi sorunu olan kadın veya erkek gönül rahatlığıyla lazer epilasyon yaptırabilir.

Cilt tonu ve ten rengi lazer epilasyonda neden önemlidir?

Lazer epilasyon yöntemi, beyaz tenli ve koyu renk tüy yapısına sahip kişilerde etkinliği daha yüksek olan bir yöntemdir. Bu özellikteki kişilerde lazer epilayon tedavi süreci seans sayısı bakımından daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Fakat gelişen teknoloji ile yeni çıkan lazer cihazları sayesinde kişiye ve uygulama yapılacak bölgeye özel ayarlamalar yapabilme imkanı olduğundan, cilt rengi esmer olan kişilerde de cilde zarar vermeyecek seviyelere indirilerek işlem güven ve başarı ile uygulanmaktadır.

Erkeklerde lazer epilasyonun sıklıkla uygulandığı bölgeler nerelerdir? Her erkekte aynı başarı elde edilir mi ?

Erkekler arasında da her geçen gün daha fazla tercih edilen lazer epilasyon yöntemi sıklıkla göğüs ve sırt bölgesindeki tüylerin yumuşaması, seyrelmesi kimi zaman da tamamen yok edilmesi için kullanılmaktadır. Boyun sakalları, sakal üstü yanak bölgesi de gene erkekler arasında popüler lazer epilasyon uygulama bölgeleridir.Lazer epilasyonda kıl köklerinin kalınlığı ve koyuluğu çok önemlidir. Bu anlamda erkeğin sarışın ya da esmer oluşu da seansları biraz uzatabilir ya da kısaltabilir. Erkekler için de ilk olarak kılların yapısı incelenerek uygun cihazın seçilmesiyle lazer epilasyon süreci belirlenir. Erkek lazer epilasyon hakkında detaylı bilgiye ilgili bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kadınlarda lazer epilasyonun sıklıkla uygulandığı bölgeler nerelerdir? Her kadında aynı başarı elde edilir mi ?

Kadınlar genellikle tüm vücut lazer epilasyon yaptırıyorlar. Tüm vücut alt ve üst bacak, alt ve üst kol, koltuk altı ve genital bölgeyi kapsamaktadır. Yüz bölgesinde ise en çok bıyık ve çene bölgesindeki kıllar için lazer epilasyonu tercih etmektedirler.. Ayrıca göğüs, göbek, sırt gibi bölgelerindeki kıllanma için lazer epilasyon yaptıran kadınların sayısı da bir hayli fazla. Kısaca özetleyecek olursak, kadınlar vücutlarında rahatsız oldukları ve konfora kavuşmak amacıyla tüm kıllar için lazer epilasyon yaptırabilmektedirler. Lazer epilasyon başarısı kişinin cilt tonu ve ten rengi gibi özelliklere yönelik farklılık göstermektedir. Bu yüzden her kadında lazer epilasyon başarısı farklılık göstermektedir. Bu başarıya kimi kadında 6 seansla ulaşırken, kimi kadında 10 seansla ulaşılmaktadır. Kadın lazer epilasyon hakkında detaylı bilgiye ilgili bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

esteasil.com, çerez tercihlerinizin yönetimiyle ilgili iyileştirilmiş yöntemler geliştirmek için çalışmaktadır. Gizlilik Politikamızdaki çerez kurallarını (cookie rules) güncellenmiştir. Gizlilik politikasında yer alan çerezlerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığı anlatılmaktadır. Çerezler aracılığıyla elde edilen veriler, sizin kendiniz ile ilgili paylaştığınız bilgiler veya Gizlilik Politikamızda belirtilen amaçlarla topladığımız diğer veriler ile eşleşmektedir.

ÇEREZ NEDİR, ÇEREZ NE ANLAMA GELİR?

Çerez, internernet ortamında bir web sitesini dolaştığınızda veya açtığınızda bağlanmış olduğunuz bilgisayara içersinde bir dizi karakter barındıran küçük boyutlu bir dosyadır.

Web sitesine bağlanan internet kullanıcısının bağlandığı cihazın hafızasını en düşük seviyede tutarak, bilgisayara herhangi bir tehlike yaratmadan oturum açıldığında cihazın diskine çerezler kayıt eder. Çerezlerin amacı daha kullanıcı dostu olarak bireyin deneyimlerini artırır. Bilgisayar veya cihaza gönderilen bu çerezler bilgi toplamaz veya mevcut bilgilerin alınmasına imkan vermez.

İnternet tarayıcıları standart çerezleri kabul eder.

ÇEREZ ÇEŞİTLERİ

Web sitesinde kullanılan çerezler aşağıda açıklanmış olup, Uluslararası Ticaret Odasının çerez kategorileriyle ilgili kılavuzunu esas almaktadır.

esteasil.com internet sitelerinde kullanılan çerezler, ICC BK Çerezler Kılavuzu’nda bulunan kategorilere göre ayrılmıştır. İnternet sitesinde kullanılan tüm çerezlerin listesi kategorilere göre aşağıda verilmiştir. esteasil.com hizmetlerine ait internet sitesi çerezler etkin iken daha verimli çalışır. Bu çerezler bilgisayarınıza zarar vermez.

Çerezler hiçbir spesifik kişisel bilgi içermezler, ve çerezlerin çoğu tarayıcı oturumunun sona ermesi ile sabit diskten silinirler Oturum çerezleri olarak adlandırılanlar bu çerezler, kullanıcı gezinirken veri toplar.

Farklı oturum çerezleri farklı amaçlara hizmet eder

 1. Kategori: Kesinlikle Gerekli Olan Çerezler
 2. Kategori: Performans Çerezleri
 3. Kategori: İşlevsellik Çerezleri
 4. Kategori: Hedefleme/Reklam Çerezleri
 5. Kategori: Üçüncü Şahısların Çerezleri

esteasil.com ziyaretçi davranışları hakkında bilgi toplamak için internet sitesinde Google Analytics hizmetini kullanmaktadır. Bu hizmetlerin verilmesi için, bunlar kullanıcının IP adresi de dahil olmak üzere, Google.com web adresinde belirlenmiş olan şartlar ile Google tarafından aktarılacak, işlenecek ve depolanacak olan bilgileri derleyen çerezleri kullanırlar. olaştığınız sayfalar, bu sayfalarda kaldığınız süre, oraya nasıl ulaştığınız ve neleri tıkladığınız hakkında bilgileri depolamaktadır. Bu veriler, sitemizdeki JavaScript tag aracılığı ile toplanmaktadır ve kişisel bilgilere bağlı değildir.

Çerezleri nasıl kullandıkları konusunda kendinizi güvende hissettiğinizden emin olmak için, lütfen ortaklarımızın gizlilik politikalarını da inceleyebilir, istememeniz durumunda, sundukları hizmeti almamayı tercih etmek için gerekli bilgileri ilgili linklerde bulabilirsiniz.

Google Analytics
Google Analytics Vazgeçme

Kullanıcı bu siteyi kullanarak, form dahilinde ve yukarıda sözü edilen amaçlarla toplanmış olan bilgilerin işlenmesini açık bir biçimde kabul etmektedir. Aynı zamanda bu amaçla tarayıcısında uygun konfigürasyonun seçimi sayesinde Çerezlerin kullanımını red ederek bu verilerin veya bilgilerin işlenmesini red etme imkanı da vardır. Bununla birlikte tarayıcıda çerezlerin bloke edilmesi seçeneği, web sitesinin fonksiyonlarının tümünün kullanılmasını engelleyebilir.

Sizler bilgisayarınıza kurulu olan tarayıcı seçeneklerinin konfigürasyonu sayesinde donanımınızda kurulu olan çerezlere izin verebilir, devre dışı bırakabilir veya silebilirsiniz.

Ancak, çerezleri engelleyerek ya da silerek websitesinden tam olarak faydalanamayabileceğinizi lütfen unutmamanızı rica ederiz.

Saygılarımızla

esteasil.com

Sayın Kullanıcı ,

İşbu www.esteasil.com siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden her kimse, işbu “Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı” da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

Esteasil Estetik ve Güzellik Merkezi işbu sitedeki bütün talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek site kullanıcısının sorumluluğundadır. Esteasil Estetik ve Güzellik Merkezinin değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Esteasil Estetik ve Güzellik sitesinin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Esteasil Estetik ve Güzellik Merkezinin Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.

 • www.esteasil.com adresinde bilgi paylaşımı zorunluluğunuz olmadan dilediğiniz gibi sayfamızı ziyaret edebilir, konu başlıklarında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
 • Yukarıda belirtilen ilgili sitede yer alan Formlar vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim bilgileri (isim, soyisim, telefon numarası, mail adresi) taleplerinizi karşılamak, sorularınızı cevaplamak için toplanmakta ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
 • Esteasil Estetik ve Güzellik Salonu Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları sadece bilgilendirme amaçlıdır.
 • Herhangi bir şekilde tıbbi öneri vermek amaçlanmamıştır.
 • Sitemizde bulunan bilgiler, hekim muayenesi sağlanan bilgiler ile kıyaslanamaz.
 • Kaynaklarımızda belirtilen dökümanlar Esteasil Estetik ve Güzellik Salonu açıkça belirtmediği taktirde resmi görüşleri yansıtmamaktadır.
FİYAT AL
Geri

  (0)Seçilen Hizmet
Fiyat Bilgisi Al

Esteasil

10 yıllık tecrübemizle 17 farklı hizmette uluslararası kalite standartlarında hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız.

Lazer Epilasyon

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Minima et nemo quidem. Tempora suscipit officiis temporibus quos tenetur consectetur quaerat obcaecati minima delectus mollitia aliquam autem fugiat labore, et repellat!

Erkek Lazer Epilasyon

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Minima et nemo quidem. Tempora suscipit officiis temporibus quos tenetur consectetur quaerat obcaecati minima delectus mollitia aliquam autem fugiat labore, et repellat!

Hifu

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Minima et nemo quidem. Tempora suscipit officiis temporibus quos tenetur consectetur quaerat obcaecati minima delectus mollitia aliquam autem fugiat labore, et repellat!

Hydrafacial

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Minima et nemo quidem. Tempora suscipit officiis temporibus quos tenetur consectetur quaerat obcaecati minima delectus mollitia aliquam autem fugiat labore, et repellat!

Led Maske

7 farklı ışık kullanılarak gerçekleştirilen led maske uygulaması ile cilt sorunlarınız giderilirken, cildinizin ihtiyacı olan bakıma da kavuşursunuz.

Vitamin Kürü Uygulaması

Alkol, stres, uykusuzluk, sigara ve yanlış beslenme sonrası cildiniz ihtiyacı olan vitamini alamayabilir. Cildin ihtiyacı olan vitaminler vitamin kürü ile cilde uygulanır.

Pumpkin Maske

Cildinizdeki akne gibi sorunlardan kurtulmanızı sağlayan pumpkin maske, cildinize kaybettiği nemi geri kazandırır.

Altın Maske

Altın maske cildinizdeki ölü hücrelerin arınmasını sağlayarak cildinizin ihtiyacı olan tazeliği kazandırır.

G5

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Minima et nemo quidem. Tempora suscipit officiis temporibus quos tenetur consectetur quaerat obcaecati minima delectus mollitia aliquam autem fugiat labore, et repellat!

Kavitasyon

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Minima et nemo quidem. Tempora suscipit officiis temporibus quos tenetur consectetur quaerat obcaecati minima delectus mollitia aliquam autem fugiat labore, et repellat!

Lenf Drenaj

Lenf drenaj masajı ile ödem, toksin ve bölgesel fazlalıklarınızdan 5-6 seansla kurtulmanız mümkün

Pasif Jimnastik

Spor yapmayı sevmeyen ya da zaman bulamayanlar için pasif jimnastik ile yağlarınızdan kurtulun.

Soğuk Lipoliz

Kurtulamadığınız bölgesel fazlalıklarınıza soğuk lipoliz ile elvada deyin.

Micro Plus

Zahmetsiz bir şekilde kaslarınızı harekete geçirerek vücudunuzun daha sıkı bir hale gelmesine olanak tanıyın.

Kalıcı Dudak Renklendirme

Cilt tonunuza en yakışan ve sizin için en doğru rengi dudaklarınızda taşıyın.

İpek Kirpik

Kendi kirpiklerinize zarar vermeden makyaj ile vakit kaybetmeden suya, havuza ve denize dayanıklı ipek kirpik uygulaması ile tanışın.

Kalıcı Kaş Tasarımı

Yüz ifadenize uygun şekilde tasarlanan kaş tasarımıyla ideal görüntüye kavuşun.

Kalıcı Dipliner

Makyaj yapmak için saatlerinizi harcamayın, daha çekici bakışlara kalıcı dipliner ile sahip olun.

Protez Tırnak & Nail Art

Tırnaklarınızdaki sürekli güzelliğe ve bakıma protez tırnak sayesinde kavuşabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

Erkek Kol Erkek Göğüs Erkek Bacak

Tüy ve cilt yapınıza uygun şekilde lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden hemen kurtulun. İlk seanstan itibaren kendinizde olan değişikliğe hayran kalacaksınız. Bitiş garantili lazer epilasyon sayesinde aradığınız konforu bulun. Hijyenik bir görüntüye ağrısız ve acısız bir şekilde kavuşabilirsiniz..

Buz Lazer
Alexandrite Lazer
Diode Lazer
İlk Seansta %50 Dökülme
Bitiş Garantili
Doktor Gözetimi

Bölgesel Zayıflama Uygulama Bölgeleri

Erkek Kol Erkek Göğüs Erkek Bacak

Bölgesel zayıflama sadece kişinin belli bölgelerinde bulunan yağların yakımının gerçekleşmesidir. Bu genellikle basen bölgesi, bel ve bel çevresi, kollar ve popo kısmı olmaktadır. Uzun zamandır veremediğiniz fazlalıklarından bölgesel zayıflama yöntemleri kurtulup, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

G5 Masajı
Kavitasyon
Lenf Drenaj
Pasif Jimnastik
Soğuk Lipoliz
Micro Plus
Fiyat Bilgisi Al